Menu
Sepetim

Gizlilik & Güvenlik İlkelerimiz

İstanbul Havai Fişek (istanbulhavaifisek.net); Eğlence ürünleri, çeşitleri, aksesuarlarını günün her saatinde online ve pratik bir şekilde, güvenle ve hızlı olarak sipariş edebilmenize ve bulmanıza olanak tanıyan İstanbul’un Havai Fişek merkezi www.istanbulhavaifisek.net internet sitesine hoş geldiniz. www.istanbulhavaifisek.net adresli internet sitesini ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için fazlasıyla önem taşımaktadır. Bu sayfa da yazılanlar, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Sayfaları dolaşırken sipariş, ürün iade ve buna benzer üyelik sistemi ile çalışan kısımlar hariç kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıklarda ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz sitemiz tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi veya kuruluşlara verilmemektedir.

Sistemde kayıtlı her müşteri (www.istanbulhavaifisek.net üyesi olarak tanımlanmaktadır); Hesabında bulunan tüm bilgi niteliğindeki ayrıntılar, e-posta adres kaydı vb. değerleri tamamen kendine ait sorumluklarıdır. Verecekleri bilgilerden şirketimiz sorumlu değildir. Bu verilerden sitemizde kayıtlı olan kısım ve girilen bilgi niteliğindeki değerlerin şifreli olarak korunması güvenliği de firmamıza aittir.

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek, sipariş, kampanya, duyuru, destek talepleriniz veya ürün iade bildirimleriniz gibi işlemler için kullanılacak ve yasal zorunluluklar yada izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızı ve şifrenizle yapılan tüm işlemlerde sizin sorumlu olduğunuzu, ayrıca olası bir tereddüt durumunda hemen Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçiniz ve şifrenizi değiştiriniz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu kullanılan mail servisinin özelliğine bağlı olarak şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde ya da gönderilen e-postalarımızda işletmemiz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını mutlaka gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı önemle belirtmek isteriz.

istanbulhavaifisek.net, isimli internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme, kaldırma ve ekleme hakkını saklı tutar. Tipografi hatalarından firmamız sorumlu değildir.
www.istanbulhavaifisek.net ürünleri, servisleri veya hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:


E-posta Adresi : bilgi [@]istanbulhavaifisek.net